אודות

חברת אילן משתלות בע"מ נוסדה בשנת 1996. מייצרת ומשווקת עצי נוי בוגרים בסיטונאות לכל חלקי הארץ.

מנכ"ל החברה, אילן אשל, בעל תואר אגרונום B.S.C , דור שני לשתלנות ובעל ניסיון של 40 שנה בתחום. יחד עם בנו, איתי  אשל, מנהל מקצועי, שיווק ומכירות במשתלה, הפכה המשתלה בשנים האחרונות למובילה בתחום גידול ועיצוב עצי הנוי בישראל.

אילן משתלות רואה עצמה כמשתלה מובילה בתחום גידול עצי הנוי. אנו עמלים כל העת על פיתוח וריבוי סוגים וזנים חדשים ומצטיינים של עצים באמצעות הרכבות או ריבוי וגטטיבי. שואפת בעזרת העלאת המודעות לחשיבותם, לשנות את פני הענף וההתייחסות לעצי נוי בכלל. העצים הנעקרים מן האדמה עוברים תהליך אקלום והכנה מסודרת במשתלה טרם אספקתם ללקוח. זאת על מנת להבטיח את קליטתם המרבית בשטח.  בנוסף מארחים אצלנו במשתלה קבוצות של גננים, מתכננים ומפקחים אשר עוברים הדרכות במשתלה ומחוצה לה בנושא גידול, עיצוב, גיזום וטיפול עצי הנוי גם לאחר אספקתם ללקוח. זאת מתוך רצות להעלות את המודעות ואת הרמה המקצועית בתחום

המשתלה משתרעת  על פני יותר מ-500 דונם של עצים, אשר גדלים ברובם באדמה וחלקם במצע מנותק. ניתן למצוא במשתלה מגוון רחב של למעלה מ-200 סוגים וזנים שונים של עצים, ובנוסף הצע של מעל ל-50 סוגים וזנים של עצים מורכבים או תוצרים של ריבוי וגטטיבי.

עצינו אחידים ואיכותיים, בעלי כושר קליטה גבוה, ממקור בדוק ומהימן, עומדים בתקנים מחמירים  ובסטנדרטים הגבוהים ברשויות ובערים ומאושרים מול אדריכלים, מתכננים ומפקחי הגינון.

עצים לכל מטרה ועיצוב :

במגוון העצים הרחב שלנו תמצאו, עצים נשירים, נשירים מותנים וירוקי עד. עצי המתאימים לכל מטרכגה ושימוש: עצי שדרות ועצי-צל לגנים, גינות ומדשאות. עצים המותאמים לאקלים חם ויבש וכאלו המתאימים לאזורים הקרים. עצים פורחים ועצים ללא פרי. עצי ארץ ישראל, חורש ויער.

בין קהל לקוחותינו : משתלות, גננים, קבלני גינון, אדריכלי-נוף, עיריות, רשויות, מועצות, מוסדות, מפעלים, גני אירועים ולקוחות פרטיים.

המשתלה ממוקמת במושב נוה מבטח הממוקם בשפלת החוף בין גדרה לאשדוד.

האיכות, השירות והאדיבות הם נר לרגלינו – כי בעצים על איכות לא מתפשרים!!!